Monday, October 3, 2022

प्रधानमन्त्रीले एसपीपी सम्झौता गर्दिन भनेका छन् – Online Khabar

माधवकुमार नेपाल । फाइल तस्वीर

३१ जेठ, काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पार्टी बैठकमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आसन्न अमेरिका भ्रमणमा बेला स्टेट पार्टनरसिप प्रोग्राम (एसपीपी) सम्झौता नगर्ने बताएको ब्रिफिङ गरेका छन् ।

स्थानीय तहको चुनावी समीक्षा गर्न मंगलबारदेखि सुरु भएको एकीकृत समाजवादीको स्थायी कमिटी बैठकमा नेता बलराम बास्कोटाले ‘एसपीपीले नेपालको राजनीतिलाई दुरगामी असर पर्ने र यसमा हस्ताक्षर गर्न नहुने’ भन्दै छलफलको प्रस्ताव राखेका थिए । पार्टीका ‘सम्मानित नेता’ झलनाथ खनालले एसपीपीको करिब १५ मिनेट व्याख्या गर्दै यसमा फेरि फस्न नहुने बताएका थिए । ‘यो फेरि फस्ने कुरा हो, यसमा फस्न हुँदैन,’ खनालले बैठकमा भने ।

जवाफ दिने क्रममा अध्यक्ष नेपालले प्रधानमन्त्री देउवाले ‘अहिले सम्झौता गर्दिनँ, अमेरिका भ्रमणका बेला त्यो सम्झौता हुँदैन’ भनेको सुनाएका छन् । बैठकमा सहभागी एक स्थायी कमिटी सदस्यका अनुसार एसपीपी सम्झौताबारे भोलिको स्थायी समिति बैठकपछि पार्टीको औपचारिक धारणा तय हुनेछ ।

window.fbAsyncInit = function () {
FB.init({
appId: ‘280041239029772’,
xfbml: true,
version: ‘v2.7’
});
};

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments