धरानको मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार साम्पाङले लिए पुन: अग्रता – Online Khabar

Election

४ जेठ, विराटनगर । धरान उपमहानगरपालिकाको मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार हर्क साम्पाङले पुन: अग्रता लिएका छन् । यसअघि नेपाली कांग्रेसका उम्मरेदवार किशोर राईसँग ६८ मत अन्तरले पछाडि रहेका साम्पाङ पछिल्लो पछिल्लो परिणाम अनुसार ५० मतले अगाडि छन् ।

राईले ७ हजार ९९६ मत पाएका छन् भने तेस्रो स्थानमा रहेकी नेकपा एमालेकी उम्मेदवार मञ्जु भण्डारी सुवेदीले ६ हजार ६१० मत ल्याएकी छन् ।

सामाजिक मुद्दामा अभियान चलाइरहेका साम्पाङ धरानमा परिचित छन् । सामाजिक सञ्जालमा उनी हर्क साम्पाङ अ रिभोलुसन नामले परिचित छन् । सामाजिक मुद्दामा आवाज उठाइरहने  उनले धरानमा खानेपानीको  मुद्दा उठाइरहेका छन् । बीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरान बचाउ अभियानमा पनि सक्रिय छन् ।

मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार दिंदै गर्दा दलका उम्मेदवारले उनलाई सामान्य रुपमा लिएका थिए । लौरो चुनाव चिन्ह लिएर निर्वाचनमा होमिएका उनले मतगणनाको सुरुवातदेखि नै प्रमुख दलका उम्मेदवारलाई टक्कर दिइरहेका छन् ।

window.fbAsyncInit = function () {
FB.init({
appId: ‘280041239029772’,
xfbml: true,
version: ‘v2.7’
});
};

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.