पञ्चेश्वरमा एमालेका चन्द र भट्टको जित निश्चित – Online Khabar

Election

१ जेठ, बैतडी । बैतडीको पञ्चेश्वर गाउँपालिकाको प्रमुख र उपप्रमुखमा नेकपा एमालेको जित निश्चित भएको छ । अब जम्मा २५० मत गणना हुन बाँकी छ, तर अध्यक्षमा एमालेका गोरख बहादुर चन्दले १२०० र उपप्रमुखमा एमालेकी बिना भट्टले २५० ५०० मतको अग्रता लिइसकेकी छन्र ।

अध्यक्षमा एमालेका चन्दले ३,५८४ मत ल्याएका छन् भने कांग्रेसका रमेश भण्डारीले २३७९ मत ल्याएका छन् । उपाध्यक्ष बिना भट्टले २८८९ मत ल्याएकी छिन भने नेकपा एकीकृत समाजवादीका राजेन्द्र चन्दले २३८७ मत ल्याएका छन् ।

स्थानीय तहको निर्वाचन २०७४ मा पनि चन्द र भट्टनै विजयी भएका थिए ।वडा नं. १ मा माओवादी केन्द्रबाट देवानीराम सार्की ५३४ मत लिएर विजयी भएका छन् ।

वडा नं. २ मा माओवादी केन्द्रकै विर बहादुर चन्द ४०६ विजयी विजयी भए । वडा नं ३ मा नेकपा एमालेबाट मिन बहादुर चन्द बिजयी भएका छन् । वडा नं ५ मा नेपाली कांग्रेसका नरेश चन्द ४४७ मत लिएर बिजयी भएका छन् । वडा नं. ६ मा एमालेका राम सिंह पुजारा ४३१ मत ल्याएर विजयी भएका छन् ।

window.fbAsyncInit = function () {
FB.init({
appId: ‘280041239029772’,
xfbml: true,
version: ‘v2.7’
});
};

(function (d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) {
return;
}
js = d.createElement(s);
js.id = id;
js.src = “https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.