Monday, October 3, 2022

दुर्घटनामा परेर घाइते भएका दुवै जनाको मृत्यु
दाङ- दाङमा भएको सवारी दुर्घटनामा परेर घाइते भएका दुई जनाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको छ । गढवामा स्कार्पियो र मोटरसाइकल एक आपसमा ठोक्किएर गम्भीर घाइते भएका दुई जनाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गढवाले जनाएको छ ।

सोमबार दिउँसो साढे १ बजे लमहीदेखि गढवा जाँदै गरेको बागमती प्रदेश ०१-०२७ च ००७७ नम्बरको स्कार्पियो र गढवाबाट लमहीतर्फ आउँदै गरेको रा ६ प ७३७९ को मोटरसाइकल गढवा गाउँपालिका वडा नम्बर ५ सिक्रहवामा एक आपसमा ठक्कर खाँदा दुर्घटना भएको थियो ।

दुर्घटनामा परेर गढवा गाउँपालिका वडा नम्बर ६ आँटिपाकर निवासी २० वर्षिय अरुण चौधरी र सोही ठाउँ निवासी २३ वर्षिय सुरज चौधरीको मृत्यु भएको छ । घाइते दुबै जनालाइ लमहीमा प्राथमिक उपचार गरेर थप उपचारको लागि नेपालगन्ज लगिएको थियो । उनिहरु दुबैजना मोटरसाईकलमा सवार थिए ।-

Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments